Revize.GAS


Tento zcela ojedinělý program je určen pro revizní techniky plynových zařízení a přípojek.
Produktivita psaní a administrativa s tím spojená stoupla o 150%. Již není nutné složitě evidovat soubory ve Wordu v adresářové struktuře, občas si něco omylem smazat či přepsat. Vše je zorganizované, tak já má být a lze jednotlivé dílčí revize duplikovat a snadno upravit pro jiného klienta.
O možnostech evidence, přetisku revize a archivní funkce ani nemluvě. Veškeré tiskové sestavy lze exportovat do PDF.

Software tiskne veškeré výstupy a formuláře dle platných předpisů. Aktualizace 1.9.2013. Na základě výhrady kontrolního orgánu doplněna obě pole jak pro č.oprávnění tak i č.osvědčení.
Během roku 2014 došlo ještě k nějakým dílčím úpravám na základě ohlasů stávajících uživatelů.

Cena pro rok 2015 je stanovena na 6000,- Kč
Objednat lze emailem, nezapomeňte uvést veškeré fakturační údaje, na základě těchto údajů bude program upraven na jméno klienta a po připsání částky na účet se dohodne termín instalace.
Instalaci provádím zásadně na dálku přes nástroj TeamViewer nebo si může zákazník nainstalovat program sám. Doporučuji si však nechat na dálku alespoň vysvětlit základní principy používání. Software vznikl pro potřeby rodinné firmy a tak k němu prakticky neexistuje příručka, nic méně jedná se o něco tak jednoduchého, že to ani není třeba vytvářet a dosavadní zákazníci s tím nemají problém.

Ukázka z několika oken programu pro lepší představu:


hlavní nosnou filosofií je sada předdefinovaných textů uživatelem, ze ketrých může rychle skládat typické a opakujcící se pasáže, kde upraví drobnosti podle aktuální situace a pokarčuje dál. Text technické zprávy tak vzniká podstatně rychleji než pouhým psaním. Toto platí defacto o všech dalších modulech.
V manažeru revizí lze tyto revize duplikovat a tak pouhými změnami vytvořit revizi novou ať už pro původního klienta nebo nového.

Revizí se zde rozumí všechny zprávy, tzn. že pod číslem revize se skrývá sada ostatních zpráv, revize má společného klienta.