Revize.GAS


Tento zcela ojedinělý program je určen pro revizní techniky plynových zařízení a přípojek.
Produktivita psaní a administrativa s tím spojená stoupla o 150%. Již není nutné složitě evidovat soubory ve Wordu v adresářové struktuře, občas si něco omylem smazat či přepsat. Vše je zorganizované, tak já má být a lze jednotlivé dílčí revize duplikovat a snadno upravit pro jiného klienta.
O možnostech evidence, přetisku revize a archivní funkce ani nemluvě. Veškeré tiskové sestavy lze exportovat do PDF.
Software tiskne veškeré výstupy a formuláře dle platných předpisů


HISTORIE VERZÍ A AKTUALIZACÍ

2024 - únor - verze 6.0 - doplnění údajů z ARES online podle zadaného IČO, možnost evidovat složku s přílohami ke každé revizi (fotky, další soubory), další filtry u přehledu revizí

2023 - únor - verze 5.8.0 - Zpráva o revizi nyní obsahuje legislativní doložku podle toho jestli je Výchozí či Provozní a dále se objevuje jen u Data provedení od 1.7.2022 včetně, jinak je doložka prázdná (důvod pro přetisk staré Zprávy)

2023 - únor - verze 5.7.1. C - další úprava textace ve smyslu Nařízení vlády 191/2022 Sb.

2022 - červenec - verze 5.7.1. B - změna textace na dokumentech ve smyslu Nařízení vlády 191/2022 Sb.

2020 Listopad - verze 5.7.1 - oprava drobné chyby

2020 Duben - verze 5.7.
přidána funkce možnosti vyhledávat formou fulltextu v revizních zprávách (viz. hledání v přehledu Revizí)

2020 Duben - verze 5.6.
Seznam novinek:

·         Evidence platnosti osvědčení u montážní firmy a následné upozornění na vypršení při přiřazení do revize, možnost výpisu montážních firem s prošlým osvědčením.

·         Rozšířené sortovací a výběrové funkce v přehledu revizí. Nově možnost vyhledávání v revizích.

·         Nově se eviduje vazba na montážní firmu do adresáře (dříve nebylo) a je tedy možné získat výpis, kde daná montážní firma figuruje (ale až u nově pořízených revizí). Je to kvůli auditu, kdy se dohledává na jakých projektech se podílel ten konkrétní dodavatel.

·         A nejdůležitější : Správa Závad, označení Revize, že obsahuje závady a termín odstranění závad. Dále výpis všech revizí vč. popisu závad pro klienta, typicky pro bytové družstvo.
Možnost tisku soupisu všech Revizí pro účely klienta

 

2019 Listopad - verze 5.5.5. | aktualizace tiskových sestav, na nových Windows 10 nechodila správně čeština; dále aktualizace Windows 10 build 18xx a vyšší znefunkčnil software Revize.GAS, vynucena změna databáze na novější verzi Access 2003. Doplněn do číselníku trubek nový materiál ALPEX

2018 - další úpravy na základě požadavků stávajících uživatelů software + některé legislativní úpravy
Aktualizace Srpen 2018 - číselník trubek Fe, Cu dle ČSN vč. výpočtu objemu potrubí
Během roku 2014 došlo ještě k nějakým dílčím úpravám na základě ohlasů stávajících uživatelů.
Aktualizace ze dne 1.9.2013. Na základě výhrady kontrolního orgánu doplněna obě pole jak pro č.oprávnění tak i č.osvědčení.


JAK OBJEDNAT?

Cena pro rok 2023 je stanovena na 8000,- Kč
Objednat lze emailem, nezapomeňte uvést veškeré fakturační údaje + číslo oprávnění a číslo osědčení, na základě těchto údajů bude program upraven na jméno klienta a po připsání částky na účet se dohodne termín instalace.
Instalaci provádím zásadně na dálku přes nástroj TeamViewer nebo si může zákazník nainstalovat program sám. Doporučuji si však nechat na dálku alespoň vysvětlit základní principy používání. Software vznikl pro potřeby rodinné firmy a tak k němu prakticky neexistuje příručka, nic méně jedná se o něco tak jednoduchého, že to ani není třeba vytvářet a dosavadní zákazníci s tím nemají problém.

Ukázka z několika oken programu pro lepší představu:


hlavní nosnou filosofií je sada předdefinovaných textů uživatelem, ze ketrých může rychle skládat typické a opakujcící se pasáže, kde upraví drobnosti podle aktuální situace a pokarčuje dál. Text technické zprávy tak vzniká podstatně rychleji než pouhým psaním. Toto platí defacto o všech dalších modulech.
V manažeru revizí lze tyto revize duplikovat a tak pouhými změnami vytvořit revizi novou ať už pro původního klienta nebo nového.

Revizí se zde rozumí všechny zprávy, tzn. že pod číslem revize se skrývá sada ostatních zpráv, revize má společného klienta.